*** Penzion Modrokamenna bouda ubytovanie Janske Lazne

Penzion Janske Lazne Modrokamenna bouda Ubytovanie Penzión Modrokamenná búda Krkonoše Janské Lázně :
- Ubytovanie pre Vašu dovolenku a relaxáciu v Krkonošiach. Pokojné miesto, na okraji horskej lúky obklopenej lesom, len 2 km od centra Janských Lázní. Hoci na kopci / 787 mnm / - je okolo penziónu veľký rovinatý terén 3-hektárovej lúky. Názov "Modrokamenná" je odvodený od skalného útvaru "Modré kamene", ktorý sa nachádza nad penziónom.

Penzión Modrokamenná bouda Janské Lázne ubytovanie :
Penzión bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2001 a kapacita ubytovania je 45 lôžok plus prístelky. Ubytovanie je zabezpečené v izbách pre 2 až 5 osôb a jednej izbe pre 6 osôb. Na izbách vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), SAT / TV. Možnosť zapožičania detskej postieľky. V penzióne je okrem baru zákaz fajčenia.

Janské Lázně ubytovanie Modrokamenná búda penzión reštaurácia :
Reštaurácia Modrokamenné búdy je povestná svojou domácou kuchyňou a čučoriedkovými špecialitami. Stravovanie formou raňajky (švédske stoly), polpenzia alebo plná penzia. Obed si môžu hostia vybrať z bohatého jedálneho lístka. V reštaurácii penziónu je TV a DVD na sledovanie športových prenosov i k účelu vyučovania alebo školenia. Stolný futbal a kulečník pre zábavu. Internet.

Modrokamenná búda Penzión ubytovanie Janské Lázně služby :
Pri penzióne je ihrisko na nohejbal a volejbal, ihrisko s bránami na futbal, ruské kolky, detské ihrisko, gril a ohnisko s posedením. Okolo penziónu vedú značené cyklistické a turistické trasy. V lete je parkovisko priamo pri penzióne. V zime je doprava batožiny a osôb z cca 1,5 km vzdialeného parkoviska zabezpečená zadarmo. Sauna s bazénikom. V zime vedľa penziónu je prírodná ľadová plocha - korčule vezmite so sebou, hokejky možno zapožičať. Na všetky vleky platí jedna permanentka.

Penzión ubytovanie Krkonoše Modrokamenná bouda Janské Lázně aktivity :
Novinka - detský lanový vlek priamo pri penzióne. Osvetlené lyžiarske vleky 200 m od penziónu. Skiareál Čierna hora je od penziónu dostupný na lyžiach. V okolí je 50 km upravovaných bežeckých tratí, 3,5 km dlhá sáňkarská dráha. Vo skiaréálu je niekoľko kvalitne upravených zjazdových tratí, z ktorých najdlhšia meria 3000 m, možnost zasnežovania. Na vrchol sa dostanete kabínkovou lanovkou alebo štvorsedačkou Protěž a vlekom Anděl. Poslednou jazdou sa dá dostať k penzionu.

Vďaka svojej ideálnej polohe je penzión vhodný nielen na zimnú dovolenku ale i k celoročnému využitiu a relaxáciu. Na svoje si tu prídu ako rodiny s deťmi, jednotlivci, väčšie skupiny, dôchodcovia, cykloturisti, športové sústredenia, firemné a detské akcie atď.
Penzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - hotel má reštauráciuPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - hotel má vináreňPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - V hoteli je biliardPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - možnosť pripojenia na internetPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - k dispozícii letná terasaPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Janske Lazne Modrokamenna bouda - Izby s vlastnou toaletou